Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Створення клумб та мікс бордерів у Києві та Київській області

Створення клумб, квітників та міксбордерів

Квітники – це ландшафтні елементи, які є справжньою окрасою кожного саду. Без них сьогодні складно уявити навіть звичайнісіньку дачну ділянку, сад приватного будинку, або ж навіть комерційні ділянки. Але насправді зробити квітник по-справжньому красивим, з урахуванням всіх особливостей та трендів під силу не кожному. Якщо потрібно подбати про квітники, або створити їх на вашій ділянці так, щоб вони гармонійно вписувалися в дизайн, сміливо звертайтеся до компанії SEVEN SEASONS.

Чому роботи по створенню квітників – це не так просто, як здається на перший погляд?

Для кожної ділянки необхідний свій індивідуальний підхід у проектуванні квітника, щоб він гармонійно вписувався у загальний ландшафтний план території. Догляд містить цілий ряд робіт, які необхідно проводити регулярно, та із розумінням діла.

Найчастіше серед квітників розрізняють такі типи:

  • Рабатка – вузька прямокутна клумба шириною від 50 до 150 см, на якій висаджуються рослини однієї висоти.
  • Клумба – найпоширеніший тип – квітник, у якому рослини зазвичай висаджуються у вигляді малюнку, влаштовуються на відкритих ділянках, а розміри варіюються залежно від розмірів ділянки.
  • Бордюр – вид квітника, який найчастіше влаштовують з одного виду рослин (бордюрні), розташовується найчастіше вздовж доріжок та навколо клумб.
  • Модульний квітник – площа, виділена під квітник, розбивається на геометричні елементи правильної форми, простір між ними засипають тріскою або гравієм, також часто викладають спилами дерев або плиткою.
  • Міксбордер – один з найбільш масштабних видів квітників, як правило, використовується на ділянках з великою площею і може включати не тільки низькорослі квітучі рослини, але і чагарники.
  • Квіткова група – групові насадження, що складаються з одного або декількох видів рослин, як правило, круглої форми, влаштовуються на газонах біля оглядових місць, часто на тлі чагарників.
  • Масив – площа квітника досягає близько 20м2, рослини частіше одного виду або різних сортів в рамках одного виду, густо насаджений квітник, що розташовується на відстані від видової точки.

Після вибору форми настає етап влаштування квітника – зняття дернини, внесення добрив до ґрунту, полив. Далі йде укладання ландшафтного полотна, що зупиняє зростання бур'янів. Після цього слідує висаджування рослин. На завершальному етапі місця висадки і квітник засипають мульчуючим матеріалом, щоб приховати ландшафтну плівку і надати клумбі естетичний зовнішній вигляд.

Після завершення всіх робіт зі створення квітника, не варто забувати про догляд за ним – рослини потребують постійного поливу, ґрунт – добрива, а бур'яни – їх видалення.

При правильному догляді квітник радуватиме Вас своєю красою довгий час.

Якщо ви хочете створити по-справжньому гарний квітник на своїй ділянці – звертайтесь!

Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть у цьому. Також якщо на Вашій ділянці вже є квітник, який потребує професійного догляду, компанія SEVEN SEASONS готова підтримувати його красу в належному стані!

Немає товарів

Вгору
,