Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Сезонне обслуговування системи автополиву у Києві та Київській області

Сезонне обслуговування системи автополиву

Система автоматичного поливу працює в сезонному режимі й потребує регулярного та грамотного, з професійної точки зору, догляду та сервісу. Існує низка маніпуляцій, які слід виконувати для забезпечення повноцінної роботи системи:

  • консервація автополиву на зиму;
  • запуск автополиву або його розконсервація після зими;
  • сервісне обслуговування автополиву.

Консервація автополиву на зиму виконується до холодів. Потрібно своєчасно та дотримуючись всіх норм видалити з системи наявну воду, щоб уникнути процесів замерзання всередині системи. Також необхідно демонтувати насос та інші складові, які не можуть перебувати на вулиці за мінусової температури.

Запуск автополиву або його розконсервація після зими виконується з настанням стабільного потепління. Потрібно також очистити від забруднень усі труби, форсунки, фільтри, ємності.

Далі слід виконати перевірку труб та інших елементів системи на цілісність, щоб уникнути витоку під час запуску. Після цього слід виконати монтаж елементів системи, знятих на період холодів. Потім провести тестування всіх складових системи, коригування кутів подачі води (при необхідності) і налаштування загальних даних.

Сервіс та обслуговування систем автоматичного поливу, по суті, включає і консервацію і розконсервацію системи, а також регулярний і професійний контроль роботи системи протягом усього робочого періоду.

Іноді, через непрості умови, в яких працює автополив (склад води, тиск, рельєф і т.д.), виникає потреба у додатковому обслуговуванні та усуненні можливих неполадок. Обслуговування систем має бути регулярним та безперервним, а також має виконуватися виключно професійно навченими фахівцями.

Компанія СІМ СЕЗОНІВ має великий досвід забезпечення грамотного сервісного обслуговування систем автополиву. Ми виконаємо роботи швидко та якісне, а головне за приємну ціну.

Чи всім потрібне сезонне обслуговування системи автополиву?

Так, оскільки грамотне обслуговування дозволить системі працювати довгі роки з мінімальними трудовими та економічними витратами. Набагато простіше та дешевше вчасно усунути незначну технічну несправність, ніж потім замінювати системи повністю.

Залежно від потреб наших замовників ми надаємо якісне сезонне обслуговування автополиву у Києві та Київській області. Ми завжди враховуємо ваші побажання, ресурси та можливості. Просто зателефонуйте нам за вказаним номером на сайті, ми обговоримо всі деталі та виконаємо сезонне обслуговування тоді, коли вам буде зручно.

Наші клієнти вже оцінили переваги послуг садівника від СІМ СЕЗОНІВ.

Зробіть свій сад ще красивішим та функціональним і ви!

Немає товарів

Вгору
,