Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Рулонний газон у Києві та Київській області

Рулонний газон

Рулонний газон – це щільне покриття з дерну та попередньо вирощеної газонної трави. Завдяки такому зеленому “килиму” ділянка отримає більш доглянутий, свіжий та красивий вигляд. Рулонний газон є чудовим рішенням, якщо метою є прикрасити територію, облаштувати місце для ігор та відпочинку без зайвих тимчасових витрат та турбот по догляду.

Переваги рулонного газону

Це один із найпростіших та універсальних способів озеленення, як альтернатива посівному газону. Він підходить для дачних ділянок, присадибних територій, спортивних полів.

  • Можливість за кілька днів отримати зелений охайний газон там, де ще вчора була просто земля;
  • невибагливий у догляді, достатньо періодично його поливати, удобрювати та стригти;
  • при правильному догляді може послугувати не один рік;
  • підходить для нерівних поверхонь, оскільки щільний дерновий шар візуально скрадує недоліки рельєфу;
  • дерновий шар не дає пробитися бур'янам;
  • підходить для створення спортивних майданчиків;
  • стійкий до посух та морозів, швидко приживається і не боїться більшості шкідників.

Газон – це не просто галявина. Це місце для проведення активного відпочинку, дитячих ігор та пікніків. Він є природним килимом для саду, підкреслює красу рослин, водойм та інших споруд, тим самим надаючи саду вигляду завершеності та цілісності. Газоном можна милуватися протягом усього року, він покращує мікроклімат, вловлює пил.

В SEVEN SEASONS ви можете придбати рулонний газон у Києві та Київській області найвищої якості

Ми використовуємо перевірений склад трав при вирощуванні газону. Вартість рулонного газону залежить від метражу. Щоб купити такий зелений килим, вам достатньо зателефонувати нам. Для того, щоб підрахувати кількість необхідного рулонного газону, потрібно площу вашої ділянки помножити на 1.25. Наприклад, якщо у вас ділянка під укладання газону 2 сотки, то отримуємо: 200 м2 * 1.25 = 250 рулонів.

Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією, мы розрахуємо для вас скільки точно рулонів вам знадобиться. Обираючи нас, ви отримуєте високоякісний рулонний газон, який буде прикрашати ділянку та радувати яскравим зеленим кольором не один рік!

Немає товарів

Вгору
,