Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Послуги по облаштуванню та догляду за газоном у Києві та Київській області

Послуги по облаштуванню та догляду за газоном

Регулярне та якісне обслуговування – це дві необхідні складові, для того, щоб газон завжди радував вас своїм чудовим зовнішнім виглядом. Адже якщо догляд за газоном проводиться недостатньо добре, то замість очікуваного красивого зеленого «килима» у своєму саду ви ризикуєте отримати щось непоказне та з бур'янами.

Щоб не допустити цього, необхідно витратити велику кількість часу та сил на підготовку до створення, процесу облаштування, а також на подальше обслуговування та догляд газону. Але це не єдиний варіант, оскільки Seven Seasons може допомогти з облаштуванням та доглядом за садом на професійному рівні.

Як здійснюється обслуговування та догляд за газоном?

Навіть на доглянутому газоні іноді можуть з'являтися бур'яни, тому необхідно своєчасно здійснювати їхнє видалення. Крім того, у міру зростання та старіння трав'яного покриття, з ґрунту витягується все більше корисних речовин, тому не варто забувати про добрива. Також не буде зайвим і мульчування газону: оновлення збіднілого ґрунту піде на користь трав'яному покриттю. Найкраще проводити мульчування або щорічно, або раз на два роки.

Щоб стан трави не страждав через притоптування, варто проводити його провітрювання. Аерація газону проводиться за допомогою вил або спеціального апарату – аератора, за допомогою якого робляться отвори на ґрунті, через які кисень надходить до коріння рослин. Зазвичай буває достатньо однієї процедури в сезон, але якщо відвідуваність газону досить висока, то краще збільшити кількість провітрювань до разу на місяць.

Також іноді газону заважає «дихати» стара трава. Тому її необхідно регулярно прибирати, проводячи вичісування газону.

Додаткові складності для власників газону на ділянці несе осінній період: як відомо, саме восени з дерев опадає листя. Тому перед зимовим сезоном обов'язково потрібно проводити видалення листя з газону.

Зрозуміло, що все це займає багато часу. Але навіщо витрачати години на пошуки інформації, обладнання, а потім ще й на роботу, якщо можна одразу довіритися фахівцям з Seven Seasons та отримати бажаний результат з першого разу?

Наші ціни на облаштування та догляд за газоном у Києві та Київській області досить демократичні, а натомість ви отримаєте ідеальний газон, про який раніше могли тільки мріяти. І, звісно, бонусом отримаєте багато часу, звільненого від догляду за газоном.

Зв'яжіться з нами і ми запропонуємо найкращий догляд саме для вас!

Немає товарів

Вгору
,