Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Насіння газонних трав

Насіння газонної трави

Зелений газон здатен перетворити зовнішній вигляд ділянки, зробити її доглянутою, яскравою. Але для довговічної галявини важливо обрати якісні насіння газонних трав.

Скільки зазвичай потрібно газонної трави на 1 сотку?

У середньому для посіву газонної трави беруть 30-50 г насіння на 1 м2. На легких грунтах слід висівати насіння з розрахунку 30 - 40 г/м2, на важких 40 - 50 г/м2 (4-5 кг на 1 сотку). Але якщо ви не впевнені, скільки насіння вам потрібно, ми з радістю вас проконсультуємо.

Коли краще сіяти газонну траву?

Ми радимо дочекатися, коли буде досить тепла погода. Наприклад, посіяти газонну траву навесні можна у квітні, травні чи першій половині літа.

Яке насіння газонної трави обрати?

Перший критерій відбору – це пристосованість до наших кліматичних умов, тобто морозостійкість. Якщо знехтувати цим, лужок вже після перших холодів порідіє, повсюдно утворюються «лисі» острівці.

Наступний важливий критерій відбору – це сильна коренева система. Такий «фундамент» дозволить газону прорости на ґрунті будь-якого типу і не зруйнуватись у майбутньому.

Наприклад, якщо ви хочете посіяти газон на дачній ділянці, то він вимагатиме регулярної стрижки. У рослин не буде можливості розмножуватися насінням, тому у цьому випадку краще висаджувати ті сорти трав, які здатні розмножуватись вегетативним шляхом. І тоді газон точно не втратить насичений колір та соковитість.

У нас представлено декілька видів насіння, у якості яких ми впевнені. Для кожної ситуації необхідно використовувати різні види, але ось декілька з найбільш популярних:

  • Мятлик луговий. Це одна з найвідоміших газонних трав, що використовуються в садівництві. Головні його переваги – це стійкість до витоптування, різноманітних хвороб та шкідників. Мятлик луговий приживається на будь-якому ґрунті. І чим вона буде рихлішою, тим пишніше і густіше виросте газон.
  • Вівсяниця червона. Не менш відома рослина, що відрізняється своїм насиченим та глибоким темно-зеленим забарвленням. Щоб надовго зберегти такий колір, червону вівсяницю слід висадити на відкритій і залитій сонячним промінням ділянці. Крім цього, така рослина стійка до посухи, холоду та надлишку вологи.
  • Полівниця тонка. Газон з такої трави нізащо не пропустить жоден бур'ян через свій густий покрив. Це можливо завдяки тому, що польовиця росте убік, а не вгору. Багатоярусне покриття виходить дуже пружним і м'яким. А насіння цієї рослини наскільки маленьке, що більше схоже на порошинки.

Для того, щоб отримати консультацію, задати питання, або дізнатися про актуальний асортимент – просто зв'яжіться з нами. Ми допоможемо вам обрати якісне насіння, яке ідеально підійде під ваші потреби не тільки у Києві, а й по всій території України!

Немає товарів

Вгору
,