Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Ландшафтне проектування у Києві та Київській області

Ландшафтне проектування

Ландшафтне проектування є дуже важливим процесом, з якого і починаються роботи, які стосуються благоустрою території тієї чи іншої ділянки. Але разом з цим це трудомістка робота, що вимагає поєднання дизайнерських та географічних знань, архітектурної освіти і розуміння дендрології. Ландшафтний проект можна розробити набагато краще і красивіше, якщо він створений досвідченим фахівцем.

Саме в проекті ми визначимо майбутній вигляд ділянки, врахуємо технічні нюанси (дренажні системи, схили, освітлення, полив і т.д.), прорахуємо максимально точний кошторис та, що саме головне, грамотно зонуємо територію, гармонійно поєднавши її з будинком.

Ландшафтне проектування фахівцями Seven Seasons – це 10+ років досвіду роботи, розуміння сучасних тенденцій та досконале виконання робіт.

Ми створюємо ландшафтну архітектуру, яка враховує всі правила ергономіки і зонування території, а також комфорт господаря.

Необхідно нестандартне рішення, щоб сучасно, стильно, та разом з тим з урахуванням усіх вимог? Ми з радістю візьмемося за ландшафтне проектування для вас та виконаємо всі побажання! Принцип нашої команди – завжди якісне виконання роботи та стилізація, яка не втратить своєї актуальності через декілька років.

Сад має бути у задоволення! Забудьте про рішення, які потребують постійної уваги. Для наших клієнтів ми створюємо сади "мінімального догляду". Ніяких зайвих додаткових робіт, тільки зручні проекти садів, продумані до деталей.

Які завдання виконує ландшафтне проектування:

  • визначення всіх побажань замовника та оцінка наявних даних;
  • постановка архітектурного завдання;
  • візуалізація та створення моделі проекту (ескізний проект, генплан);
  • оформлення кошторисної документації, з чіткою розбивкою на необхідні матеріали та обсяги робіт.

У вартість дизайн-проекту входять наступні складові:

  1. Генеральний план. Розкриває форму та межі ділянки, будівлі та споруди, зелені насадження, дорожньо-стежкову мережу, МАФ (малі архітектурні форми) і інше.
  2. Дендроплан. Позначає всі запроектовані рослини та містить асортиментну відомість посадкового матеріалу з вказаною кількістю рослин.
  3. Розбивочне креслення. Показує розташування дорожньо-стежкової мережі, підпірних стінок і інших елементів з усіма необхідними прив'язками.
  4. План освітлення. Креслення, на якому позначається розташування, тип і кількість світильників з короткою інформацією про них.
  5. Схема системи автоматичного поливу. Виконується після затвердження дендроплану і на ній позначаються місця розташування дощувачів, зон під крапельний полив і інше.

Наша компанія є компанією повного циклу і ми втілюємо весь комплекс робіт по озелененню території без залучення підрядних організацій та третіх осіб. Довіртесь нам та ми запропонуємо вам найкращий варіант виконання робіт, та виконаємо все у строк.

Вгору