Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Комплексний догляд за садом від 8 до 12 соток у Києві та Київській області

Комплексний догляд за садом від 8 до 12 соток

Зелені насадження на ділянці, починаючи від стандартного газонного покриття, і закінчуючи родючим садом, вимагають регулярного і, що важливо, грамотного догляду. Звичайно, якщо йдеться про дві-три невеликі клумби, впоратися з ними навіть зайнятій людині не складе труднощів. А от якщо говорити про сад від 8 до 12 соток, то тут ми рекомендуємо таки звертатися до професіоналів.

Приділяйте час своїм справам, а догляд за садом ми з радістю візьмемо на себе!

Чим зумовлена ​​потреба регулярного догляду за садом? Всі завдання можна умовно поділити на такі категорії:

  • Регулярний догляд. Полив рослин, стрижка газону, підживлення, коригування форми декоративних рослин, розсаджування багаторічників і т.д.
  • Сезонна підготовка. Обрізка дерев, утеплення та антибактеріальне покриття, очищення саду від зів'ялого однорічника та опалого листя тощо.
  • Профілактичні роботи. Обрізання, обробка протибактеріальними та антигрибковими засобами, добриво та насичення ґрунту киснем, знищення бур'янів тощо.
  • Проектні роботи. Дії згідно з відредагованим або новоствореним проектом: висадження та пересадка рослин, зміна архітектури ділянки та інше.

І коли мова йде про комплексний догляд за садом від 8 до 12 соток, важливо розуміти, що це має бути постійний догляд та комплексний підхід. При самостійному догляді на всі ці процеси у вас може піти як багато часу, так і зайві витрати на обладнання. SEVEN SEASONS може гарантувати, що ваш сад буде радувати своєю красою та доглянутістю у будь-яку пору року, а вам при цьому не доведеться докладати жодних зусиль.

Також послуги наших фахівців дозволяють уникати поширених помилок, таких як: вибір неправильних інструментів, матеріалів та засобів; нераціональне використання добрив (як наслідок – низька врожайність чи загибель рослин); несвоєчасність обрізання чи ідентифікації захворювання; відсутність проведення профілактичних заходів щодо боротьби зі шкідниками; посадка рослин у локаціях, що виключають їх життєздатність.

Скільки коштує комплексний догляд за садом від 8 до 12 соток у Києві та Київській області?

Вартість залежить від обсягу робіт, які мають зробити наші фахівці. Ми завжди розраховуємо вартість індивідуально для кожного клієнту, з урахуванням особливостей та побажань. Зв'яжіться з нами й ми назвемо точну ціну на послуги догляду за вашим садом.

Довіртесь нашим професіоналам та ви будете задоволені результатом!

Немає товарів

Вгору
,