Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Комплексний догляд за садом від 4 до 8 соток у Києві та області

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Комплексний догляд за садом від 4 до 8 соток

Грамотний, своєчасний, технологічний догляд за садом – основа його краси, запорука здоров'я та добробут рослин. Будь-який сад, навіть складений з, здавалося б, невибагливих рослин, потребує регулярної турботи та догляду. Однак далеко не у кожного є час для догляду за територією від 4 до 8 соток. І у нас є чудове розв'язання цієї проблеми!

На відміну від догляду за ділянкою до 4 соток, у цьому випадку знадобиться більше часу на виконання робіт. Чимало клієнтів хвилює питання про те, які послуги може надати компанія SEVEN SEASONS у цьому випадку? Ось перелік основних із них:

  • консультація щодо підтримки зовнішнього вигляду ділянки;
  • вибір та закупівля рослин;
  • обрізання та топіарна стрижка чагарників та дерев;
  • підтримка газону в належному вигляді;
  • полив, прополювання та удобрення саду та городу;
  • догляд за теплицями та зимовими садами;
  • догляд за квітниками, альпійськими гірками та клумбами, тощо

Відразу після вибору та висадки рослин їм буде потрібен дренаж ґрунту, посилене підживлення, захист від хвороб та шкідників саду та городу. Забезпечити всі ці заходи зможе професійний садівник нашої компанії, який отримав профільну освіту.

Фахівець подбає про квітники, бордюри та клумби, облаштує альпійську гірку і підбере вологолюбні рослини для облагородження ставка. Комплекс заходів, які проведе садівник на ділянці, дозволять рослинам максимально розкрити декоративні якості, а водойми радуватимуть естетичний погляд навіть найдосвідченішого поціновувача.

Персонал SEVEN SEASONS з радістю займеться благоустроєм саду від 4 до 8 соток, а також будь-яких інших розмірів. Приїхавши на місце, фахівці визначають в якому стані знаходяться рослини, якого догляду вони потребують і відповідно складають план робіт. Враховуючи побажання клієнта, співробітники здійснять як разові роботи, так і візьмуть на себе відповідальність за комплексне обслуговування ділянки.

Вартість догляду за садом від 4 до 8 соток

Скільки коштує комплексний догляд за садом від 4 до 8 соток у Києві та Київській області - питання, яке найпершим виникає у будь-якого замовника послуг компанії. Для розрахунку точної вартості догляду за садом зверніться до нас і ми проведемо попередню консультацію по телефону та зможемо визначити приблизну вартість послуг ще до виїзду спеціалістів на ділянку

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору
,