Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Комплексний догляд за садом більше 12 соток від компанії SEVEN SEASONS

Комплексний догляд за садом більше 12 соток

Сад - це жива екосистема, яка потребує постійної уваги та системного підходу до організації робіт. Доглянутий вигляд та здоров'я зелених насаджень багато в чому залежать від своєчасності та регулярності робіт із догляду за деревами, квітами, рослинами. Догляд за садом понад 12 соток потребує особливо уважного підходу через свої досить великі розміри. Але зовсім необов'язково витрачати свій дорогоцінний час на свій сад. Фахівці SEVEN SEASONS можуть взяти весь клопіт на себе!

Що входить в комплексний догляд за садом більше 12 соток від компанії SEVEN SEASONS?

  1. Догляд за деревами та чагарниками – формуюча, художня, санітарна обрізка, стрижка, побілка стовбурів дерев, проведення захисних заходів, що дозволяють запобігти появі шкідників та хвороб, обробку спеціальними препаратами та хімікатами. Також своєчасність поливу, розпушування та мульчування ґрунту, підв'язування молодих дерев.
  2. Посадка однорічних та багаторічних культур, догляд за квітами – полив, прополювання, внесення добрив, підготовка опори для рослин, пересадка рослин та ліквідація заражених представників флори. Догляд за квітами в саду передбачає також виконання підрізування, видалення засохлого листя та квітів.
  3. Планування та висаджування газону, обробка трав спецзасобами, стрижка газону, боротьба з бур'янами.
  4. Очищення водоймів, видалення мулу та ниткоподібних водоростей, посадка водних квітів та рослин.
  5. Обслуговування малих ландшафтних об'єктів – зведення та догляд за альпійськими гірками, кам'яними садами, розаріями, альтанками.
  6. Прибирання озеленених територій від садового сміття, гілок, опалого листя, корчування пнів.

При догляді за квітами в саду також важливо враховувати «капризи» кожної рослини – волого- та теплолюбність, інтенсивність розростання, взаємодія з "сусідами", схильність до певних хвороб та інфекцій. А тепер уявіть, що вам доводиться самостійно виконувати весь цей перелік дій цілий рік на великій ділянці. Часто з часом у власників відпадає будь-яке бажання створювати красу і доглядати за садом належним чином. Не дивно, адже на це витрачається багато часу, здоров'я, а також коштів.

Саме тому ми надаємо послугу комплексного догляду, щоб ви могли насолоджуватися ідеальними результатами та хвалитися перед сусідами доглянутим садом, але при цьому, щоб від вас вимагалося мінімальних зусиль.

Комплексний догляд за садом - досить копіткий процес, який потребує чіткого дотримання агрономічних норм та правил.

Довірте сад нам і ми подбаємо про нього!

Немає товарів

Вгору
,