Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Обрізка, стрижка та догляд за хвойними рослинами у Києві та Київській області

Обрізка, стрижка та догляд за хвойними рослинами

Більшість хвойних рослин прикрашають сад протягом усього року, радуючи своїх власників яскравим декоративним виглядом. Серед вічнозелених виділяється лише модрина, яка восени скидає свої голки, решта ж радує зеленим кольором цілий рік. Багато садівників-початківців, ґрунтуючись на цій інформації, помилково вважають, що спеціального догляду хвойні не вимагають і цілком здатні виростати без особливої уваги. Але насправді для того, щоб хвойні дерева росли здоровими та зеленими не один рік, необхідно знати всі тонкощі догляду за ними.

СІМ СЕЗОНІВ надає послугу по догляду за хвойними рослинами у Києві та Київській області для того, щоб ваш сад радував вас, а ви при цьому не докладали жодних зусиль.

Який саме догляд потребують хвойні рослини?

Більшість хвойних досить посухостійкі, особливо сосни та блакитні ялинки. У рясному поливі вони потребують лише протягом 2 років після посадки. У цьому випадку рослини поливають 1-2 рази на тиждень залежно від погоди, виходячи з розміру. Полив навесні і влітку проводять помірно, восени трохи рясніші. Туї, на відміну від сосен, посуху переносять погано, ґрунт під ними має бути вологим.

При догляді за хвойними слід двічі на рік вносити до ґрунту спеціальні добрива, але тільки починаючи з другого року після посадки. Важлива для нормального розвитку тільки посаджених та особливо цінних рослин позакореневе підживлення.

Мульчування – хороший помічник у підтримці необхідної вологості ґрунту. Для цього можуть бути використані солома, тирса, особливо ефективне мульчування сосновою корою. Виглядає це естетично, зберігається кілька років і добре захищає землю від перегріву та висихання.

Хвойні, переважно, не потребують систематичної щорічної обрізки. Як правило, процес зводиться до того, що необхідне формування крони хвойних і подальша її підтримка, а також видалення гілок, що засохли.

Захист від сильних вітрів також необхідний при посадці для того, щоб укорінення хвойних рослин пройшло успішно. Якщо молода рослина при посадці не зафіксувати міцними розтяжками, стовбур розгойдуватиметься, що не сприяє його швидкому укоріненню.

Грибкові захворювання хвойних дерев найбільше вражають рослини, але пошкодження комахами і кліщами також дуже поширені. Якщо рослина захворіла, слід проводити лікування після з'ясування ступеня та причини ушкодження. Найкращий спосіб боротьби з хворобами – це своєчасна профілактика. Тому бажано регулярно, не рідше 1 разу на 2-3 тижні, уважно оглядати рослини.

Як бачите, для повноцінного догляду за хвойними важливо виконувати цілий ряд робіт, знати багато нюансів та тонкощів.

Але навіщо все це вчити самому, якщо є послуга по догляду за хвойними рослинами від СІМ СЕЗОНІВ?

Наш садівник має багаторічний досвід догляду за рослинами, знає як створити сад дивовижної краси, щоб ви залишилися задоволені. Зв'яжіться з нами і ми подбаємо про ваші рослини!

Вгору