Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Газон у Києві та Київській області

Потрібен газон чи догляд за ним «під ключ», а часу та сил на це не вистачає? Усі роботи по газону можете довірити нам!

Газонне покриття одне з найпопулярніших у сучасному ландшафтному дизайні. Як і будь-який інший рослинний елемент саду, газон потребує правильного догляду. Своєчасний догляд дозволяє насолоджуватися усіма перевагами газону та отримувати естетичне задоволення.

Найчастіше для клієнтів пріоритетом є рівномірна та зелена трава цілий рік. Але також це чудова можливість покращити навколишнє середовище і просто добре проводити час на гарному лужку.

SEVEN SEASONS виконує цілий ряд робіт, спрямованих на підтримання повноцінної життєдіяльності трав’яного покриву на вашій ділянці. Від догляду за газоном залежить його густота, однорідність, колір, а також стійкість до зовнішнього впливу.

Які переваги дає професійний догляд за газоном?

 1. Покращення мікроклімату. Газон вбирає в себе шкідливі мікроелементи, пил та бруд, перешкоджає розмиванню ґрунту та перегріву.
 2. Комфорт та естетичність. Доглянутий газон позбавить вас зайвих турбот і разом з цим покращить зовнішній вигляд території.

Найкраще, щоб догляд за газоном був комплексним і включав ряд дій від досвідчених робітників. Вчасний та професійний догляд дозволяє підтримувати газон завжди в пристойному вигляді, а також дозволить вчасно запобігати можливим загрозам.

SEVEN SEASONS виконує такі роботи по догляду за газоном:

 • стрижка газону;
 • аерація газону;
 • скарифікація газону;
 • обробка газонів від хвороб і шкідників;
 • підживлення газону;
 • видалення бур'янів.

Ми не просто забезпечуємо догляд за газоном, але розробляємо індивідуальний комплекс заходів протягом усього вегетаційного періоду. Ми можемо підібрати добрива, забезпечити своєчасне внесення із залученням техніки або ручної праці.

Також у нас ви можете придбати рулонний газон або насіння газонних трав, різні добрива та засоби для самостійного догляду.

Переваги SEVEN SEASONS:

 1. Висока якість газону;
 2. Швидка обробка заявок та виконання робіт;
 3. Маємо великий досвід у догляді за газонами;
 4. Приємні ціни.

Для того, щоб розрахувати точну вартість послуг, зв’яжіться з нами і ми вас проконсультуємо. Але будьте впевнені, ми прагнемо, щоб професійний догляд за газоном був доступний кожному!

Купити газон та замовити послугу по догляду за ним дозволить значно зменшити витрати на полив або інші будь-які способи догляду за травою. Ще однією перевагою газонної трави є те, що вона може приховати різні дефекти ґрунту. Фахівці допоможуть вам облаштувати галявину за швидкі терміни та низькі ціни.

Ми самостійно прибудемо на ділянку у зручний для вас час, зберемо інформацію про особливості території та запропонуємо найкраще рішення!

Зв’яжіться з нами та ми з радістю відповімо на всі запитання та додатково проконсультуємо.

Вгору