Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Газон "під ключ" у Києві та Київській області

Газон "під ключ"

Газон “під ключ” – це чудова заміна довгому та трудомісткому процесу самостійного вирощування, який часом тягнеться по кілька років. Якісний газон є одним із головних складових стильного та доглянутого саду, двору або присадибної ділянки.

Особливо гостро це питання постає під час створення ландшафтного дизайну. Тоді укласти газон просто необхідно щоб отримати повноцінну картину озеленення ділянки. Ми підберемо та покладемо газон найкращої якості як у Києві, так і у Київський області, який прослужить багато років.

Ціна на рулонний газон "під ключ" у Києві та Київський області від компанії Сім Сезонів

Нижче наведено приблизний прайс на укладку рулонного газону під ключ від нашої компанії. Прайс створено для приблизного прорахунку вартості газону саме у Вас, але кінцева вартість буде залежати від багатьох факторів, як наприклад: площа ділянки, складність рельєфу, доставка, додаткові работи.

Рулонний газон (м'ятлик луговий) 110 грн/м.кв
Антикротова сітка 30 грн/м.кв
Культивація та чистове планування грунту 50 грн/м.кв
Укладка антикротової сітки та рулонного газону з каткуванням 70 грн/м.кв

Окремо рахується доставка газону на ділянку вантажним транспортом, привіз чорнозему (якщо необхідно) та развозка грунта тачкою по ділянці до потрібного рівня, виємка сміття

Для прорахунку точної вартості по влаштуванню газону саме на Вашій ділянці зателефонуйте нам по телефону і ми обов'язково проконсультуємо Вас по всім питанням та тонкощам, а також прорахуємо вартість Вашого майбутнбого газону!

Укладка рулонного газону у КиєвіРулонний газон ціна

 

Чому варто довірити створення газону “під ключ” саме нам?

Якість матеріалів

Використовується насіння найкращих виробників. Перед посівом ми правильно підготуємо ґрунт, дотримуємося оптимального режиму поливу, а весь процес ретельно контролюють досвідчені фахівці.

Професіоналізм

Всі співробітники мають великий досвід роботи, тому ви можете бути впевнені у професійному результаті. Ми суворо дотримуємося термінів реалізації робіт та технологій укладання газонів.

Низька вартість

Ціни на всі роботи оптимізуються з вашими побажаннями щодо витрат та є одними з найкращих на ринку.

Який газон краще обрати: рулонний чи посівний?

Посівний газон формується шляхом посадки насіння в попередньо підготовлений ґрунт. Рулонний є вже готовим покриттям, яке посадили і виростили на полі. Його привозять і просто укладають за спеціальною технологією. Якщо ви не впевнені, який саме вид підійде для вас, ми з радістю порадимо найкращий варіант.

На прикладі рулонного газону розглянемо, на які етапи поділяється послуга “газон під ключ” від компанії Сім Сезонів:

  • Виїзд на об'єкт. Після обговорення замовлення та попередньої його вартості, наш спеціаліст виїжджає на об'єкт для проведення вимірів та оцінки ситуації.
  • Розрахунок кошторису. Цей етап відбувається з урахуванням усіх особливостей ділянки.
  • Монтаж системи автополиву. Для того, щоб газон радував вас довгі роки, наявність автополиву є обов'язковим фактором.
  • Земельні, підготовчі роботи. Після монтажу системи автополиву проводять земельні роботи. Здійснюється підвезення, вирівнювання та трамбування рослинного ґрунту.
  • Планування, вирівнювання та ущільнення ґрунту. Ці роботи ми проводимо безпосередньо перед укладанням газону.
  • Доставлення та укладання рулонного газону. Цей крок є останнім на шляху до газону мрії.

В результаті ви гарантовано отримаєте газон, який при правильному догляді буде радувати не один рік. У нашому розпорядженні великий вибір матеріалів, все необхідне обладнання для того, щоб результат вийшов бездоганним, і сотні рішень щодо облаштування в зонах з різними характеристиками. Від вас вимагається тільки бажання, від нас – професійне виконання робіт.

“Газон під ключ” у Києві та Київській області від Seven Season – найкраще рішення для вашого саду!

Немає товарів

Вгору
,