Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Товари для догляду за газоном

Добрива, засоби захисту та товари для догляду за газоном

Добрива, засоби захисту для газонів – обов'язкова частина покупок для догляду за садом. Смарагдова трава газонів і галявин дарує саду особливу атмосферу, відчуття затишку та свіжості. Ми зібрали всі необхідні засоби, які вам можуть стати у нагоді при догляді за газоном, щоб ви могли робити покупки зручно, та були впевнені у якості товарів.

Як же зробити траву красивою та густою?

Важливо використовувати правильні добрива. Садівники-початківці іноді думають, що газон росте сам по собі, і ніякого особливого догляду йому не потрібно, тільки постригти періодично. Але якісні суміші газонних трав набагато краще ростуть з гарними та своєчасними підживленнями. При нестачі елементів живлення трава буде жухлою, з лисинами і плямами.

У нас ви можете придбати усі необхідні добрива

Наприклад, існують такі види:

  • Гранульовані добрива – найзручніша та найпростіша у використанні форма мінеральних міксів. Гранули просто розсипають кілька разів за сезон.
  • Водорозчинні гранули – це високоефективні та швидкодіючі мінеральні комплекси. Кристалічні гранули легко розчиняються у воді. Використання таких добрив можна поєднувати з поливами. Вони підходять і для сухого внесення під час підготовки ділянки під посів газону.

Ми пропонуємо добрива від провідних виробників, з якими ми працюємо вже довгий час. Важливо: якісні добрива мають збалансований склад макро- та мікроелементів, можливість точного дозування, оптимізування витрат препарату. Трава страждатиме як від надлишку, так і від нестачі добрив, тому чітко дотримуйтесь інструкцій.

Якщо мова йде не просто про маленьку ділянку перед будинком, а про гарний зелений килим, то для самостійного догляду за газоном необхідно мати цілий арсенал засобів. Перелік робіт по догляду є досить великим: аерація, полив, стрижка, скарифікація, підживлення, мульчування, кромкування тощо. Щоб спростити собі задачу та прискорити виконання всього обсягу робіт, обирайте якісне обладнання, яке слугуватиме не один рік.

У нас на сайті ви знайдете все необхідне для догляду, щоб виростити газон своєї мрії! Від насіння до газонокосарок та аераторів.

Немає товарів

Вгору
,