Бажання
Додайте товари до списку бажань
Seven Seasons™ - Сім Сезонів Вашого Дому
0
Мій кошик

Декоративні рослини у Києві та Київській області

Декоративні рослини

Ландшафтний дизайн та озеленення ділянки вже давно стали невіддільною частиною життя кожного, хто задумувався про вдосконалення саду. І тепер мати декоративний сад може дозволити собі практично кожен. Для цього не потрібно багато коштів, а достатньо мати тверде бажання.

Декоративні рослини – це важлива складова будь-якого саду. Це можуть бути і хвойні рослини, і листяні кущі, і різні дерева, ліани, а також інші рослини, які використовуються для декоративних цілей.

Існує безліч видів декоративних рослин, які мають яскраву колірну палітру. Такі рослини помітно перевтілюють простір, створюють затишну атмосферу та більш естетичний вигляд.

У хвойних рослин є низка переваг: здатність затримувати вітрові пориви; уміння насичувати територію великою кількістю кисню; можливість поглинання пилу та шуму; здатність протистояння розмноження бактерій та шкідливих комах; більшість хвойних рослин є вічнозеленими.

Попри невибагливість хвойних рослин, їхнє висадження має деякі нюанси. Існують правила, які необхідно враховувати при розміщенні таких рослин у своєму саду. Прикрашаючи ландшафтний дизайн хвойними рослинами можна використовувати як симетричні, так і асиметричні форми. І в тому, і в іншому випадку хвойні рослини впишуться однаково гармонійно.

Популярні рослини для ландшафтного дизайну із сімейства хвойних - це ялівець, сосна горна, туя, колюча ялина та сосна звичайна.

Листяні чагарники також вносять особливий шарм у садовий ландшафт. Обирають через їх цвітіння, форму і забарвлення квіток, їх аромат. Декоративні чагарники часто служать живими огорожами, посадженими уздовж доріжок саду, відмінно виглядають біля водойм.

Декоративними деревами зазвичай оформляють прилеглі території, огорожі та місця відпочинку. Висаджують їх і поодиноко і групами, у складі складної композиції.

До посадки таких дерев необхідно підійти з особливою підготовкою. Вибираючи місце розташування, необхідно враховувати, як дерево розростеться в майбутньому. Перед посадкою бажано вивчити комфортні умови для кожного виду дерева та перевірити відповідність заданих параметрів. Якщо саджанці мають відкриту кореневу систему, висаджувати їх краще в осінній період. Особливу увагу слід приділити підготовці ґрунту.

Звісно, що у ландшафтному дизайні ніяк не обійтись без квітів. За допомогою квітників загальної картини саду можна задати будь-який стильовий напрямок. З цією метою чудово підходять як однорічні, так і багаторічні рослини. Кінцевий результат залежить тільки від вашої фантазії та побажань.

Поєднуючись з іншими елементами саду, рослини у ландшафтному дизайні розкривають усю його красу. За допомогою фантазії та рослин можна створити справжні витвори мистецтва на садовій ділянці будь-якої площі.

Вгору